BEING IN LOVE

18. února 2013 v 19:23 | Lenča |  MY THOUGHTS
Dneska to možná bude trochu "cheesy", ale co, já mám sýr ráda :D

Co znamená být zamilovaný? A je vůbec možné něco takového jen tak definovat? Kdybyste se mě zeptali, asi bych řekla, že tak nějak opravdu zamilovaná jsem byla jen jednou. Ale není zamilování jako zamilování.

Znáte Sesterstvo putovních kalhot? Já ten film viděla tolikrát, že bych byla schopná ho celý odvyprávět. A napadá mě teď věta, kterou pronesl Leo. "Miluju být zamilovaný." Taky miluju být zamilovaná. Myslím, že neexistuje žádný jiný podobný pocit.

Občas se mi zdá, že si možná zamilovanost jen namlouvám, abych měla důvod se víc usmívat. Nejsem si jistá, kde vlastně zamilovanost začíná, ale někdy k úsměvu stačí už jen, když se vám někdo líbí;)

Být zamilovaný je skoro jen prvním krůčkem. Někdy to jen na tomhle krůčku zůstane a skončí. Jindy ne. Někdy tenhle nevinný pocit přeroste v lásku. Zlomená srdce nebo ono pohádkové šťastně až do smrti.

Být zamilovaný může být báječné a krásné nebo naopak naprosto odporné a bolestivé. Často to je tohle všechno dohromady. A ono se říká, že není možné se odmilovat a když někoho milujete, není cesty zpět a možná je to proto, že jsem nikdy nikoho tak moc nemilovala, ale myslím si, že si částečně můžeme vybrat, do koho se zamilujeme.

V The Fault in Our Stars Augustus říká něco v tom smyslu, že v tomhle světě si nevyberete, jestli budete zraněni, ale můžete si vybrat, kým budete zraněni. A to je podle mě hrozně důležité vědět :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama