O TOM, JAK ZASE MILUJU GLEE :)

17. února 2013 v 18:09 | Lenča |  GLEE
Řada 4, Epizoda 14 - I Do
Spoiler alert.

Neměla jsem v plánu psát o Glee, ale tenhle díl byl tak úžasný, že o něm prostě nemůžu nenapsat.

No jistě, hlavním důvodem, proč se mi ten díl tak líbil nebylo nic jiného než Kurt a Blaine. Škoda, že jsem nenahrála svou reakci na scénu jich dvou v autě. Doslova jsem začala ječet radostí :D A pak spolu zpívají - Just Can't Get Enough. Musím vůbec říkat jak jsou úžasní? (:

A Sue dělá tím, že je Sue, celé Glee o tolik víc skvělé. A... Santana a Quinn jsou super :D Proč tam nejsou pořád? Měly by tam být pořád. A pak... oh my God :D


A pak Rachel chytí svatební kytici. Tohle je snad poprvé, co mi Finn nepřipadá otravnej. Chci, aby se dali znovu dohromady. Což je divný, protože mě žádný seriálový pár neštve tak moc jako oni dva.

A taky se v díle objeví Ali z Glee Projectu, yay! Skvělá role pro ni.

Vraťme se ke Klaine. Kurt mě štve. Prostě se dejte znovu dohromady, vezměte se a žijte šťastně až do smrti :D

A pak se vraťme k Rachel. Vyspí se s Finnem a pak se vrátí zpátky k Brodymu, který jí zatím připravil romantický večer. Nice. Na druhou stranu, Brody jí "nečekaně" neříká pravdu. Jak jsem si kdy mohla myslet, že je pro ni tenhle kluk lepší než Finn?!

Marley a Jake nejsou tak zajímaví vzhledem... no, ke všemu. Pak ji (opět "nečekaně") políbí Blake. A kdyby to snad náhodou mělo být hlavní téma dílu - Emma a Will se nevezmou.

A nakonec Anything Could Happen, což je pravda :D A já tu písničku tak miluju :) A ten konec - děláte si ze mě srandu? Vážně je Rachel těhotná? Oh my God... :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama