APPRECIATE EVERYTHING

6. března 2013 v 17:32 | Lenča |  MY THOUGHTS
Život je krásný. Není život krásný? Ale je :) Někdy se cítím tak unuděně, že bych nejraději nedělala vůbec nic. A pak se něco stane nebo si něco uvědomím a chci dělat úplně všechno, co můžu... víte, jak to myslím?

Moje babička byla minulý týden na operaci s nohou a všechno šlo dobře a tak vůbec, ale tak nějak mi došlo, že jednou mi nejspíš taky bude sedmdesát a nebudu moct cvičit a běhat a celkově hýbat se tak moc a takovým způsobem jako teď. A tak jsem si uvědomila, že právě teď je ta doba, kdy si musím užívat tu skutečnost, že můžu dělat v podstatě cokoliv chci.

Když se dívám na zprávy, někdy se cítím smutně z toho, jak špatně na tom někteří lidi jsou. A jindy se zase cítím tak vděčná, že mám to, co mám a žiju tam, kde žiju a tak, jak žiju. V mém případě se většinou prolínají oba tyhle pocity. Snad každý o mě ví, že nejsem příliš nadšená z života tady v Česku, ale pak... když vidím všechny ty záběry ve zprávách, v poslední době hlavně toho, co se děje v Sýrii, jsem vděčná, že můžu žít tady.

A nakonec, jako každý z nás školou povinných si občas (pořád) i já stěžuju na školu, ale pak přijdou chvíle, kdy jsem tak hrozně vděčná za všechny ty příležitosti, které mám a za to, že vůbec můžu chodit do školy a učit se a tak, protože na druhém konci světa je tolik lidí, kteří tuhle možnost nikdy neměli.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama