PLL - ZÍSKÁVÁME ODPOVĚDI

21. března 2013 v 7:14 | Lenča |  PRETTY LITTLE LIARS
Série 3, Epizoda 24 - A dAngerous gAme
Z pochopitelných důvodů byl tohle můj nejoblíbenější díl celé řady :)
Spoiler alert!
Začíná to Spencer, která působí jako naprosto normální Spencer, ale? Vzápětí vidíme Monu a někoho, komu Mona říká "fat A" pracovat v A-bunkru :D A pak je tu jasný důkaz toho, že to byla Spencer, kdo udělal tu věc s Malcolmem.

Jenna je zpátky! Konečně ;) A panebože! Shanna se zná s Jennou!? Cože? Co to znamená? No, pak se Aria a Ezra asi postopadesáté rozešli. Nikdo se mi nemůže divit, že mě jejich vztah přestává zajímat.

A pak - Toby žije! A je tam se Spencer. A může být vážně všechno tak jak jsem si přála - že se Toby jen snažil Spencer chránit? Říká to a já mu věřím ;) A o chvíli později, když brečí... oh my God (: Více v celém článku.


Je tu taky Melissa. Ale já pořád nevím, co se děje. Melissa, Shanna a Jenna? Všechny určitě nepracují s A, jsou moc nápadné. A Malcolm prozrazuje, kdo ho onehdy vyzvedl ze školy. A prý Aria "This is crazier than crazy." - Vážně tě to ještě překvapuje? :D

Toby a Spencer. Toby a Spencer. Toby a Spencer!

Aria a Ezra... no, tak se rozešli, však oni se zase dají dohromady. Whatever :D Toby a Spencer jsou zas spolu, víc nepotřebuju. No, možná jen nějaké odpovědi.

A... ne! Ne! Odmítám věřit, že Toby lhal. Nelhal, že ne? No, přilétá letadlo. Vrtulník? Letadlo. A někdo podpaluje dům. Ale ne. Panebože. Líbí se mi vidět Monu zranitelnou. Nelíbí se mi ten oheň, duh.

Aha, jistě, už to chápu - Jenna a spol. nepracují s A., ale proti ní. To bychom měli vyřešené. Dívka v červeném - buď je to Alison nebo její dvojče. A.. kam ty holky jedou? Na Tobyho jste zapomněly? Je tu Wildenovo auto. Kdo sakra vytáhl auto z jezera?! Ale moment, Jenna a Shanna a... Wilden je s nimi? Cokoliv děláte, neotvírejte ten kufr.

DĚLATE SI ZE MNĚ SRANDU? JAK TO MŮŽE TAKHLE SKONČIT? Co bylo v tom kufru? Mrtvá Alison? Živá Alison? A pak ruka vyhrabávající se ze země. Panebože. A teď jako budu čekat až někdy do června? Grrr :(
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama