VZPOMÍNKY NA RAKOUSKO

14. března 2013 v 9:40 | Lenča |  MEMORIES
To léto před mým nástupem do školy jsem jela poprvé v životě za hranice České republiky. Jeli jsme do Rakouska navštívit tetu (babiččinu sestřenici) a její rodinu. Nejvíc jsem se těšila na její vnučku, která byla (je) jen o pár let starší než já. Přijeli jsme autobusem do Vídně, kde měli teta a strýc byt. Pak jsme jeli tramvají, ale z Vídně si skoro nic nepamatuju, protože byla noc a tma a je to vážně dost dávno. Jejich byt byl plný koček, což bych jistě víc ocenila dnes. Už to jistě říkám posté, ale jako dítě jsem se bála všeho, i tak mírumilovného tvora jako je kočka.

Další den jsme se pak vydali autem do vesnice, jejíž jméno sice umím vyslovit, ale nemám ponětí jak se píše. V téhle vesnici měli dům a obrovskou zahradu. Myslím, že mi tak obrovská možná připadala proto, že jsem byla malá, ale i tak byla docela velká. A vím, že se mi snad nejvíc líbil ten potůček, který tekl po celém okraji zahrady. Může vůbec na světě existovat něco úžasnějšího než mít na zahradě potok? Těžko ;) :D Zním hloupě? Nevadí, myslím to vážně :D

Chodili jsme na procházky po horách, ta vesnice totiž byla přímo v Alpách :) Ráda bych tam někdy jela znovu. Hory (a vlastně příroda vůbec) se mi vždycky víc líbily na jaře nebo v létě než v zimě. Jo, souhlasím, že sníh je krásný, když jdete ven na chvilku a pak zase zpátky, ale strávit třeba celé odpoledne lyžováním. Už jen ta myšlenka se mi nelíbí :D A taky to bylo Rakousko, kde jsem se konečně! naučila jezdit na kole :)

 


Komentáře

1 Lour Lour | Web | 14. března 2013 v 13:24 | Reagovat

Ách... Muselo to být skvělé! Rakousko musí být krásné! Tu fotku jsi fotila ty? A jela jsi tam takovým tím vlakem? :DD Chtěla bych se tam podívat :D :) Závidím ti, že jsi měla možnost tam jet.. ;)

2 Lenča Lenča | Web | 16. března 2013 v 8:31 | Reagovat

[1]: Jo jo, Rakousko je krásný ;) A tu fotku jsem nefotila, když jsem tam byla, tak jsme měli ještě takovej ten normální foťák na filmy nebo tak něco, tak mám jen samý normální fotky a žádný na počítači :D A vlakem jsem nejela xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama