NO TAK, GLEE, CO TO DĚLÁŠ?

12. dubna 2013 v 14:30 | Lenča |  GLEE
Řada 14, Epizoda 18 - Shooting Star
Tenhle díl byl strašně divnej. Ale přesto (nebo bych spíš měla říct proto) o něm chci napsat.
Spoiler alert!

Takže, Blake (Ryder, ale prostě je to Blake..) viděl Katie. Brittany čeká na pád asteriodu. A pak Blake začne s "Katie" mluvit. Narozdíl od něj jsem si ani na vteřinu nemyslela, že je to opravdu Katie. A docela se divím, že to tu holku trochu nevyděsilo, když jí najednou zpívá písničku úplně neznámej kluk. No, i když, kdybych byla na jejím místě... radši nic :D A tak se dozvídáme, že Katie není Katie, ale Melissa. Pořád si myslím, že je to Unique.

Beiste je zamilovaná do Willa. Nijak zvlášť mě to nepřekvapuje. A nějaké další nepodstatné věci.

A pak se to stane. Ve škole někdo střílí. Ze začátku mi to přišlo celkem působivě strašidelné, ale postupem času spíš tak trochu směšné. Já vím, že to má být kdovíjak vážné, ale působí to na mě spíš tak, že se Glee až zoufale moc snaží být kdovíjak skutečné a tak vůbec... Ale stejně je hlavním problémem pořád to, že už tam není většina těch dobrých postav a ty nové jsou prostě moc nové.

No a Sue odchází. Děláte si ze mě srandu? Sue byla jedním z důvodů, proč ještě Glee nebylo úplně na odpis. Samozřejmě, když nepočítám Darrena :D Jestli bude nějaká pátá řada a nebude se odehrávat v New Yorku nebo prostě někdo u našich starých dobrých postav, tak už na to nekoukám.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama