TAYLOR SWIFT (A JINÉ ZPĚVAČKY)

2. dubna 2013 v 17:21 | Lenča |  MUSIC
Taylor je právě teď moje nejoblíbenější zpěvačka vůbec. Mám ji hrozně ráda. Ani nevím, kterou z jejích písniček mám nejradši. Jsou všechny tak dobré. No, když jsem poprvé slyšela We Are Never Ever..., nelíbila se mi. A o pár dní později už jsem nebyla schopná přestat si ji zpívat. Ale pořád si myslím, že to je jedna z těch jejích méně dobrých písniček. Poslední dobou se mi asi nejvíc líbí Begin Again, ta je prostě dokonalá. Zbožňuju tu písničku, ten text, ten videoklip.


Na světě je tolik zpěvaček, ale jen minimum z nich má předpoklady vyniknout. Je tu Adele, která má ten nejkrásnější hlas. Je tu Beyonce, která je prostě skvělá. Nebo Pink, která se svými písničkami nebojí říct to, co musí. Je tu Lady Gaga, která je tak výstřední jako nikdo. A je tu Taylor Swift, která píše a zpívá krásné písničky, které se takhle dobře poslouchají. A přestože si občas poslechnu i ty předešlé zmínené, mám z nich všech nejradši právě Taylor.

Mimochodem, občas si říkám, jestli máme my v Česku vůbec nějaké dobré zpěvačky (zdá se mi to nebo je "zpěvačka" vážně divný slovo)? :D Trochu se mi líbí některé písničky Anety Langerové. A mám pořád ráda Lucku Vondráčkovou, i když se mi líbí to, co zpívala dřív a ty nové písničky skoro vůbec. Ale jinak - to, co slyším na Óčku a tak podobně, je celkem hrůza :D Tereza Kerndlová a spol. Taková ta holka, co zpívá o jablíčku.. :D (Kristina?) I když Debbi je třeba docela dobrá, ale ta zase zpívá anglicky, takže to je trochu jiné. Dejte mi vědět, jestli vás napadá nějaká dobrá zpěvačka tady od nás :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama