ÚZKOSTI A RADOSTI

4. dubna 2013 v 6:27 | Lenča |  MY THOUGHTS
Náladovost je hrozná věc. Ani já sama se ve vlastních náladách nejsem schopná vyznat. Občas bych nejradši nedělala celý den vůbecnic. Chci prosedět celý den u televize nebo rovnou ležet v posteli. A jindy chci objevovat a číst a učit se. Prostě něco dělat. Nejlépe všechno.

Stejně tak si většinu času myslím, že vysoká bude báječná. Nemůžu se dočkat života ve velkém městě a možnosti studovat na své vysněné škole (za předpokladu, že se na ni dostanu) a naučit se úplně všechno, co chci. Konečně budu moct být samostatná a v podstatě dělat si, co chci. I když osmnáct mi už bylo před rokem, myslím, že teprve pak budu dospělá. Tak trochu, ne úplně.

Na druhou stranu mám občas takové hrozně úzkostlivé momenty, kdy se mi chce při pomyšlení na odchod z domu snad jen brečet. Budu daleko, sama ve velkém městě. Svého milovaného brášku uvidím jen o víkendech. Budu na koleji a budu muset sdílet pokoj s dalším člověkem. Je moc divné, že si říkám, že když bude nejhůř, pořád existuje internet..? :D Myslím tím hlavně skype a tak. Určitě se budu snažit chodit ven a poznat nové lidi, ale já jsem pořád já a dost pochybuju, že se to nějak zásadně změní.

A taky, když se dostanu do Prahy, mám tam strejdu a jeho rodinu. Chtěla jsem skoro říct, že tam nemám kamarády, ale když o tom tak uvažuju, pár kamarádů by se našlo, i když jsem s nimi dlouho nemluvila. Pozitivní je, že když se nedostanu na školu do Prahy, půjdu do Brna a tam je Niki! :D Takže s mým neustálým strachováním se z příjmaček je dobré, že mám na obou místech nějaké pozitivum. Oni taky občas lidi hodnotí Masarykovu univerzitu líp než Karlovu, že je nějakým způsobem příjemnější, ale to uvidím sama, až budu objíždět dny otevřených dveří a tak vůbec. Jenže samozřejmě Karlovka je Karlovka.

No nic, zase se z toho stal další článek o vysoké, takže je načase jít :) Mějte se!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama