EMOCIONÁLNĚ VYPJATÉ SUPERSTAR.

20. května 2013 v 8:01 | Lenča
Původně jsem dneska chtěla psát o prezidentu alkoholikovi, ale radši se na to vykašlu a napíšu něco málo o Superstar. Jsem si jistá, že budu mít ještě dalších milion příležitostí, proč si na Zemana stěžovat.

Řeknu vám rovnou, že jsem Superstar začala brát příliš vážně a příliš emocionálně, aniž bych si to příliš uvědomovala. Kdyby včera vypadla Sabina, tak bych se rozbrečela. I takhle jsem málem brečela :D

Už od začátku, snad od castingových kol, se mi nejvíc líbili Adam a Sabina a docela dlouho mi to zůstalo, i když pak Sabina Adama hodně předčila. Včera jsem vůbec neměla představu, kdo by měl vypadnout a když řekli, že Sabina jde dál, tak jsem začala skoro skákat radostí. Když tam pak stál Martin a Adam, docela jsem chtěla, aby tam zůstal spíš Martin. Pořád si myslím, že má Adam skvělý hlas a umí úžasně zpívat, ale ti ostatní mě tak nějak bavili víc.

Docela se divím, že ještě nevypadl Štefan. Ne, že bych nebyla ráda, ráda se na něj dívám. Když on je prostě tak krásnej! :D Ale myslela jsem si, že vypadne, už od toho kola, kdy vyřadili Virginii. Nepřijde mi, že zpívá zas tak dobře, i když pravda - včera to bylo super. V příštím kole už ale vypadne. Kdoví.

Beztak to vítězství nejvíc přeju Sabče. U ní to není jen ten zpěv, i když samozřejmě zpívá naprosto nádherně. Je to celá ta její osobnost. Ona prostě je Superstar ;)

No, takže zatímco během všech těch předchozích kol jsem se na to dívala jen při učení matiky nebo čtení knížky nebo dělání dalších padesáti věcí najednou, včera jsem u toho tři hodiny seděla a koukala. Mimochodem, hrozně se mi líbil ten duet Martiny a Sabiny. Druhý duet byl vtipný a hrozný :D Myslím, že po tomhle článku už je jasné, že mě Nova, kterou většinu času nesnáším, dostala a jejich hloupé hry na city na mě zapůsobili :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama