O KONCI ROKU A KRÁSNÉM VYSVĚDČENÍ.

24. června 2013 v 16:53 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj :)

Jako první se musím pochlubit, jak krásné budu mít letos vysvědčení. Po dvou čtyřkách z chemie už to vypadalo celkem bledě, ale nakonec jsem si to spravila na dvojku a nemám ani jednou trojku. Pět dvojek a osm jedniček :) Takže budu mít vyznamenání a jsem sama na sebe zaslouženě vážně pyšná ;) :D Kromě toho končíme už ve středu a moje prázdniny budou o dva dny delší :D

Nebyla bych to já, abych nezmínila skutečnost, že už mi definitivně zbývá jen rok gymplu. Říkám "jen", ale zatím mi to pořád spíš připadne jako věčnost. I když vím, že to uteče. A pokud nestačilo zmínit to milionkrát, vážně vážně bych se chtěla dostat na školu do Prahy. Myslím, že do Brna se dostanu v pohodě a určitě si tam tu přihlášku dám a je pravda, že Brno má své výhody :D Ale... Praha je Praha ;)

Mám spálený záda, ale den strávenej v aquaparku za to stál ;) Taky mám teď konečně zase čas hodně číst. Koupila jsem si Rozum a cit a mám rozečtenej Pád titánů a asi tak deset další knížek :D Líbí se mi dnešní počasí. Vážně bych byla radši, kdyby bylo celý léto jen kolem dvaceti stupňů než aby byly vedra.

Pamatujete si jak jsem psala články o politice? No, myslím, že politiku už radši ani komentovat nebudu. Když jsem už i já - největší optimista světa - ztratila poslední naděje, co jsem v ní měla, tak už je to asi špatný. Ale je léto. Léto řeší všechno ;) Léto je důvodem pro cokoliv :) Mám ráda léto.

Mějte se (:

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama