ZNOVU DOMA.

10. srpna 2013 v 18:09 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahoj :)

Tak jsem zpátky. Poslední týden byl skvělý. Radím vám dobře, pokud jste to ještě neudělali, odpojte se během prázdnin aspoň na pár dní od internetu. Je jednoduché to udělat, když mi nic jiného nezbývalo, protože babička internet nemá a chytat na vesnici, kde bydlí, wifi by mělo nulový význam :D Ale vážně to prospěje. Dokonce jsem se občas i na pár hodin odpoutala od mobilu, když jsme odjeli na koupaliště a já si ho s sebou radši nebrala. Sice jsem pak hned běžela kouknout se, jestli mi někdo volal nebo psal (což se potvrdilo asi tak 6 dnů ze 7 :D), ale stejně.

Miluju léto. Občas ho nesnáším, ale právě teď ho vážně miluju. V létě mám totiž konečně čas na všechny ty blázniviny, které během zbytku roku nestíhám. Skáču ty nejdivněji vypadající skoky do bazénu, jezdím na kole a hlasitě si přitom zpívám (a pak zjišťuju, že to auto, co právě projelo kolem mě, mělo otevřený okno xD), hraju s dětma kolem všechny společenský hry, co jen najdu, běhám po lese, ochutnávám všechny zmrzliny světa, lakuju si nehty deseti různýma barvama. Taky nepřiměřeně moc smskuju, daleko víc než během roku :D

Brzo brzičko tu bude článek s fotkami, kterých jsem tentokrát nafotila vážně spoustu. A pak něco o písničkách, protože mám tolik nových věcí, co jsem začala poslouchat. Zatím jen řeknu, že jsem si oblíbila hned několik českých písniček (a zpěváků), což se zas tak moc často nestává :)

Mějte se a užívejte si léto, protože ať vám blbý obchody se svým "zpátky do školy" říkají, co chtějí, prázdniny zdaleka nekončí (:
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama