PĚKNEJ DEN.

7. ledna 2014 v 23:10 | Lenča |  MY THOUGHTS
Skutečnost, že je mi 20, se mi zatím docela zamlouvá. Ve škole byla dnes pohodička, i když se mi tam ráno šíleně nechtělo. (Ale to nikdy.) Zvlášť po nočních hororech (když vás ve tři hodiny probudí rána vázy, která sama od sebe spadla na zem, není to úplně normální) a mých divně matoucích snech (který vlastně ani moc matoucí nebyly, jen mi moje podvědomí potvrzovalo to, co už vím). Ale nakonec jsem se z postele nějak vyhrabala a do školy přišla jen dvě minuty po zvonění :D

Ještě ve škole jsem si říkala: Tak, dneska bude ten den, kdy se začnu pořádně učit. Ale pak jsem přišla domů, pustila si nahlas písničky a bylo mi jasné, že na svoje narozeniny se stejně učit nebudu, takže bude nejlepší se na to zase jednou vykašlat. Narozeniny jsou ale dobrá výmluva :) Ani nevím, co jsem celé odpoledne dělala. Ale rozhodně jsem měla skvělou narozeninovou večeři - palačinku s nutelou, šlehačkou a ovocem:)

Jinak jsem většinu podvečera/večera strávila voláním s Nikčou, protože co je lepší než záchvaty smíchu na skypu, i když víte, že byste se vážně měli učit? :D Ale co, smích prodlužuje život. (V tom případě už jsem dávno nesmrtelná.)

...Aneb život dospělého dvacetiletého člověka, který se zodpovědně připravuje na maturitu a příjmačky :D

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama