BRNO, ŠKOLA A ČAS NE-ČAS

11. září 2014 v 21:20 | Lenča |  DENÍČEK
Naprosto nenacházím čas na psaní na blog. Nechci se vymlouvat, ale trochu za to může taky skutečnost, že mi už nejmíň týden vůbec nejde se sem přihlásit přes Chrome a Internet Explorer zapínám opravdu jen nerada, takže je tu tohle. No a předtím jsem trochu neměla nápady, o čem psát, pak jsem zas nenacházela čas. Až z toho vyšlo, že už jsem až moc dlouho nic nenapsala.

Včera a dneska jsem se seznamovala s tou mou krásnou Filozofickou fakultou. Už teď jsem víceméně přesvědčená, že se mi tam bude hodně líbit. Přátelští lidi, milá atmosféra, spousta kaváren všude kolem... V pondělí to začíná oficiálně, máme imatrikulaci, pak ve středu informační schůzku oboru a od dalšího týdne už přednášky a tak vůbec. Těším se, juj :)

Dneska pršíí. Ale neměla bych si stěžovat, vzhledem k tomu, jak jsem byla "spokojená", když bylo vedro. Posledních několik dní prázdnin, že vlastně? Připadá mi, že už mám ty prázdniny tak dlouho, že už si ani nějak neuvědomujou, že vůbec mám prázdniny. Pondělní a úterní odpoledne jsem strávila učením se s Nikčou, protože co už, když já sama se ještě nemám co učit :D A taky nevím, jak je možný, že mám tak ráda matiku, že kámoškám dobrovolně pomáhám počítat příklady, ale na mých známkách na gymplu se to nikdy neodráželo :D

Chtěla bych psát o moc věcech, ale nechci na ně myslet. Když se řídím takovým tím "carpe diem" a příliš nad vším nepřemýšlím, všechno je skvělý. Ale pak se ten bezstarostný postoj najednou nějak rozplyne a bum - myšlenky.

 


Komentáře

1 Aerosol Aerosol | Web | 12. září 2014 v 0:18 | Reagovat

Prváčka v Brne na anglistike a amerikanistike? :) To sa možno v škole uvidíme, aj keď ja mám momentálne namierené už do druhého ročníka... A tiež sa na začiatok semestra teším :D Hádam sa ti tam naozaj bude páčiť :)
Keby si potrebovala nejaké tipy k štúdiu, ochotne poskytnem :D

2 tajneomne tajneomne | Web | 12. září 2014 v 0:22 | Reagovat

Taky mi nejde přihlášení přes Chrome, Mozilla to jistí :D A myšlenky...taky znám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama