JEDNADVACET.

7. ledna 2015 v 18:55 | Lenča |  MY THOUGHTS
Dneska mi je 21. Překvapivě se jednou necítím staře. Být třeba v Americe, můžete ve dvaceti jedna letech pít. Tady to moc neznamená. 20 je tak nějak divný číslo. A když je vám 22, můžete si zpívat tu super písničku od Taylor Swift. 21 je prostě jen 21. Ale je to pěkný číslo.


Řekla bych, že je nemožné, aby byl nový rok tak úžasný jako byl ten loňský. Ale kdo ví ;) Mohl by být. Začal úžasně, začíná úžasně. Jsem tak moc šťastná. Mívám strach, protože jsem tak šťastná, že mi přijde skoro nemožné, aby to vydrželo. Brečím, protože jsem šťastná a mám pocit, že po tom všem štěstí přijde zas smutek. Ale nemám důvod si to myslet, nepřijde:)

Není nad to, když se do nového roku vzbudíte vedle člověka, kterého milujete. Jsou to ty chvíle, kdy ani nevěříte vlastnímu štěstí, že se všechno tohle krásný děje zrovna vám. A další kilometry klišé, kdo by to chtěl číst :)

Dneska jsem s odřenýma ušima udělala zkoušku, které jsem se bála snad nejvíc. Málo jsem se na ni učila, kdyby víc, dopadla by líp. Ale mám ji, to je důležitý. A hrozně bych šla někam ven, ale a) další dvě zkoušky v pátek, co vůbec děláš na blogu, šup se učit! a b) je mi příšerně zle, takže zalezu do postele s čajem a poznámkama do krásného předmětu jménem lingvistika.

Zatím ahoj, mějte se:)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama