PRÁZDNINKY.

3. června 2015 v 9:51 | Lenča |  MY THOUGHTS
Áhoj :)

Tak už mám po zkouškách. I když to šprti říkají pořád, fakt jsem si nemyslela, že bych měla na začátku června hotovo. Zvládla jsem dokonce i tu tolik obávánou fráninu a to o dost lépe než jsem si myslela. Jsem šikovná, musím se pochválit ;) 16 týdnů prázdnin, jo, počítala jsem to :D Hodlám si to užít. A taky už jsem zvědavá na druhák, protože si budu moct zapsat předměty, které fakt chci místo samých povinných a bude to super.

A když mám teda prázdniny, konečně mám taky čas zase číst. I když jsem z úst některých spolužáků slyšela, že po tom všem čtení do školy už nechtějí knížky ani vidět, já to mám naopak. A taky věnuju svůj čas úžasnému Destrukčnímu deníku, který jsem si koupila ještě před zkouškama, ale schovala si ho u Nikolky, abych nad ním nemohla prokrastinovat od učení. A taky tu mám barvičky a budu malovat a tak. Prázdninyy :))

Minulý týden začalo v Brně Ignis Brunensis a protože jsem tu vloni na ohňostroje ještě nebyla, tak jsem prostě musela už před tím prvním vydržet neusnout a koukala jsem. A bylo to kráásný. A ten další, nad přehradou bude ještě krásnější, protože budeme koukat spolu s L. :) Co bych hodně chtěla o prázdninách - ne jen chtěla, ale prostě to vyjde!, tak jít konečně na Letní shakespearovské slavnosti a to na Romea a Julii. Už jsem hrozně dlouho nebyla v divadle a vím, že tohle bude dokonalý.

Tak jo, zatím se mějte :)

Tak jsem konečně mohla poslat poslední kousek čokoládky:)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama