JAK JSEM POPRVÉ LETĚLA.

15. července 2015 v 11:35 | Lenča |  MY THOUGHTS
A tak jsem v pondělí poprvé seděla v letadle. Nebo spíš letadýlku. Za svých jednadvacet let jsem až do předvčerejška nikdy neletěla. Taky jsem si nikdy nemyslela, že mi bude špatně nebo se dokonce budu bát. Strach z výšek mě přešel už tak před deseti lety. Přesto jsem, když jsme se o tom s L. bavili, říkala "co když se budu bát?". Je pravda, že vzhledem k tomu, že seděl vedle mě, bylo nemožný se bát. Ale myslím, že bych i tak byla v pohodě.

Jak jsem se k tomu vůbec dostala. Táta od L. lítá a my jeli za ním na pár dní na výlet na letiště. Naštěstí nám ještě jakžtakž vyšlo počasí, protože ten den později už bylo dost hnusně a včera pak i pršelo. Když jsme se blížili k tomu letadlu, tak ne, že bych se bála letět, ale malinko jsem se bála, že mi bude zle nebo budu zvracet nebo tak něco. Ale pak jsme si tam sedli a já už se jen těšila, až budem nahoře.

Nebylo to nic dlouhýho, byli jsme ve vzduchu jen zhruba patnáct minut. Ale jistě si dokážete představit, že pro mě jako někoho, kdo nikdy předtím neletěl, to byl hodně velký zážitek. Jen jsem seděla a koukala dolů a úplně moc si to užívala. A L. byl hrozně rád, že to bylo poprvé s ním ;)

Teď jsme zase zpátky doma, právě poslouchám "soundtrack" k This Song Will Change Your Life a čtu. Dala jsem si takovou velkou výzvu, a to přečíst všech sedm dílů Harryho Pottera ve francouzštině. Divím se, že mě to nenapadlo dřív, protože to je dokonalý. A to proto, že francouzštinu potřebuju provičovat a to dost, a taky jsem si už pár měsíců chtěla znovu přečíst celého Harryho. Takže začínám prvním dílem. Věřím si :) Nedávám si žádný deadline, dokdy to stihnout, protože čtu zároveň spoustu dalších knížek, ale řekněme zatím, že první díl do konce srpna, to bych mohla zvládnout zvládnu. Jinak mám teď už skoro dočtenou Agnes Grey od Anne Bronteové. Upřímně musím říct, že začátek a první polovina mě bavila o dost víc, ale teď už to začíná být zase zajímavější, tak uvidíme. Na Jane Eyre nebo Větrnou Hůrku, největší díla svých sester, za mě ale asi nedosahuje.
 


Komentáře

1 Katka Milovník knih Katka Milovník knih | Web | 29. července 2015 v 13:09 | Reagovat

Já jsem poprvé letěla letadlem asi ve svých šesti letech. A to, co si pamatuji je, že mě strašně boleli uši. Však za ten výhled to rozhodně stálo :)
Doufám, že se opět někam vypravíme leteckou dopravou :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama