Srpen 2015

VŠECHNO MOŽNÉ.

31. srpna 2015 v 9:48 | Lenča |  DENÍČEK
Většina z vás jde zítra první den do školy. Normálně bych řekla, že vám nezávidím (a taky, že ne), ale je pravda, že se sama do školy už docela těším. Přijde mi, že jsem měla prázdniny už dlouhý dost. Tak ať se první školní den vydaří a těm několika z vás, kteří jdou úplně poprvé do nové školy, přeju to nejlepší zahájení:)

V posledním týdnu se toho dělo dost. Tak hlavně jsme měli v Brně na celé tři dny na návštěvě Vendy, což bylo super. Už se nemůžu dočkat, až tam půjde na vysokou. Tak jsme chodily po obchodech, po Brně, kde jsem jí ukázala skoro všechno, co mi přišlo podstatné, strávily nejmíň dvě hodiny ve Starbucks, spoustukrát seděly v Mekáči, byli jsme na letním kině (film Sousedi, taková kravina, ale sranda), navštívili onen slavný neexistující bar (jednou si tam musím dát Ryana Goslinga :D), dělaly si piknik v Lužánkách a hlavně si hodně povídaly. Jeden z nejlepších zážitků bylo úterý, když jsme chodily po centru a Vendy naháněla náhodné lidi, aby jí něco nakreslili do Destrukčního deníku. Snad - určitě se ale zas brzo uvidíme.


Pak ve středu jsme se s L. konečně vydali do Jump Parku, kde se mi hrozně líbilo. Není to nejlevnější, ale asi bych i řekla, že to za tu cenu stojí. Po hodině totálně spocení a vyčerpaní určitě ještě dřív, ale bavilo mě to tam. Takový jiný cvičení. Ale dobře jiný :) Určitě doporučuju.

LÍNÁ SOBOTA A ZOE

22. srpna 2015 v 18:06 | Lenča |  DENÍČEK
Dneska je takovej ten den, kdy vůbec, ale vůbec nic nedělám. Přestože mám prázdniny, tak musím říct, že už jsem takový den dost dlouho neměla, vždycky aspoň něco čtu nebo dělám na němčině, ale dneska jsem tak akorát nakoupila, půl hodiny strávila vařením, a pak jsem koukala na Dívčí partu, hrála The Sims a teď doháním videa na youtube.


Začnu od konce a tedy u youtube. Dívám se na Tylera a teď jsem zrovna dokoukala jeho poslední video se Zoe a zase jsem si vzpomněla jak mě štve ta "její" kniha. Teda, ne že by mě štvala úplně ta kniha, ale jestli znáte knihu Girl Online, možná víte a možná ne, že tuhle knihu nenapsala sama Zoella, ale napsal ji za ni někdo jiný. A když jsem se tohle dozvěděla, tak absolutně nemám chuť si to přečíst. Mám Zoe ráda, je hrozně roztomilá, takový sluníčko, její videa mi vždycky vykouzlí úsměv na tváři. Ale tohle mě štve. Ráda bych si přečetla cokoliv, co by napsala, i kdyby to třeba nebylo nic moc, tak radši bych si přečetla knihu, kterou by vážně napsala ona než nějakou v možná lepší kvalitě, ale ne od ní. No dost o tomhle. Pokud o Girl Online víte, tak klidně napište jaký je váš názor na celou věc :)

No, Sims. Mám to na počítači od minulého léta, protože to byla taková odměna za maturitu. Chtěla jsem si to nainstalovat a hrát už hrozně dlouho, ale pořád jsem si říkala, že prostě ne, protože bych se pak neučila. No a pak, když už mi začaly prázdniny, jsem to pár týdnů fakt dost hrála, ale postupně mě to nějak přešlo. A teď minulý týden u mě byla na návštěvě Nikča, koukaly jsme na Zimní příběh (nic moc) a pak nás nějak napadlo si to zahrát. A jak jsem si na to zase vzpomněla, tak teď hraju :D Vytvořila jsem si nějakou rodinu, která má teď kvůli tomu, že se jim narodili trojčata, už šest dětí :D


Taky jsem včera konečně viděla Pitch Perfect 2, ale musím říct, že tak jako jednička mě to nebavilo. Nebylo to špatné, ale ani nijak zvlášť úžasné. A večer jsme byli v letním kině na Rychle a zběsile 7... no :D Začátek ještě ušel, párkrát jsem se zasmála, ale jak se to přehouplo přes polovinu, tak už se mi to zdálo fakt hodně zdlouhavý a usínala jsem, byla mi zima a nebavilo mě to. Ale L. se to líbilo, tak aspoň, že tak :) A dneska jdeme na Kód Enigmy, což si myslím, že by mohlo být dost dobrý, tak už se těším.

No nic, přeju pěknej víkend a pro spoustu z vás hezkej poslední týden prázdnin :P A jdu ještě aspoň chvíli zkusit dělat něco produktivního. Papa :*

WELL

13. srpna 2015 v 18:42 | Lenča |  MY THOUGHTS
Tak jo :)

Je vedro. Hnusný odporný, fuj. Chci déšť! Včera bylo snad celé odpoledne totálně zataženo, v některých částech Brna dokonce pršelo, u nás na severu Moravy byly i bouřky, ale tady prostě nic. Ach joo. Taky mě bolí zub, zas osmička, koncem srpna jsem objednaná na vytrhnutí, tak snad to do té doby nějak vydržím. Ale jinak se mám fajn :D

Intenzivně makám na francouzštině, jsem už za polovinou první dílu Harryho a jde mi to a je to super. Občas se taky učím němčinu. A čtu knihu od Umberta Eca - Zpověď mladého romanopisce. Mám chvilkama trochu problém se v tom úplně neztratit, ale je to úžasný. Baví mě to. By the way, abych se pochlubila, vyhrála jsem včera na Freečku lístky na koupák a do zábavního parku, jeej:) Někdy v červenci tam L. vyhrál lístky do letního kina a teď já tohle, kdo by to rádio nemiloval :D

Docela se už těším do školy, i když mi moje momentální skoronicnedělání až zas tak nevadí. Ale po období, kdy jsem si začala připadat jako úplné ranní ptáče, protože jsem se pravidelně budívala před sedmou hodinou, zase začínám vyspávat, což není dobře, když už se blíží začátek školy. Tento semestr budu mít asi nejspíš dva dny v týdnu už na půl osmou, což je docela krutý, vzhledem k tomu, že vloni jsem si stěžovala, i když jsem tam musela dojít "už" na devět.. no ale co, zvládnu.

Už brzo brzičko za mnou přijede na návštěvu Vendulka a hrozně moc se na ni těším, protože pořád slibuje, že sem dojede a konečně přijede a všechno jí tu ukážu a bude to dokonalý:)

Tak jo, mějte se, přežívejte vedra a pěkný zbytek prázdnin

PRÁZDNINOVÝ PHOTO DIARY #1

1. srpna 2015 v 9:33 | Lenča |  FOTKY
Poslední dobou nějak není inspirace/chuť/dostatek wifi na dlouhé psaní článků, ale tak jsem si řekla, že sem dám aspoň pár prázdninových fotek.