DIAGNÓZA: BLBÁ NÁLADA

7. září 2015 v 21:58 | Lenča |  MY THOUGHTS
Nejsem na tom moc dobře. Někdy jo a jindy zas ne. A nevím, proč jsem se rozhodla o tom psát na blog, prostě chci. Chtěla jsem si vzít papír a tužku a sepsat si věci, které mi pomáhají, ale pak jsem si řekla, že to napíšu sem. A tak jsem tady.

Pohyb
Ono základem je prostě něco dělat. A asi nic nepomůže líp než nějakej sport. Oblíbila jsem si pilates, tak sem tam chodím cvičit do tělocvičny kousek od nás a kdykoliv jsem doma, tak skáču na trampolíně. Nevím, jestli jsem to tady zmiňovala, ale určitě doporučuju brněnský Jump Park. Dokonalý odreagování od všeho.

Procházka
A nemusí to být jen nějaký extra náročný pohyb, protože procházka je to, co mi pomůže snad úplně vždycky. Někdy jsem tak otrávená a ubrečená, že se mi nechce ani vyjít ven, ale když už, tak to pomáhá úplně nejlíp.

Čokoláda
Včera jsem vykládala, že mi čokoláda pomáhá v životě a ve všem a je to prostě pravda. Vždycky si vzpomenu na Harryho Pottera, kde dostal Harry čokoládu, aby se mu ulevilo po napadení mozkomora. A ty blbý nálady jsou takovým mým ekvivalentem mozkomorů.

Spánek
"Vyspat se z toho" se neříká jen tak. Někdy to prostě nejde a neusnete, ale když je člověk vyspaný, tak je pohled na svět najednou mnohem pozitivnější. Vyplatí se to zkusit.

Objetí
Mám objímání od nějaké chvíle hrozně ráda. A je fajn mít kolem sebe někoho, koho můžete obejmout, když je vám zle.
Je to dobrý. A bude to dobrý.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama