LONG TIME NO SEE

3. prosince 2015 v 20:08 | Lenča |  MY THOUGHTS
Docela dlouho už jsem zase nic nepsala a bylo to hlavně proto, že bylo všechno takový trochu složitý a o tom, o čem jsem chtěla psát, jsem pak už zase psát nechtěla a tak. Měli jsme jet s L do Paříže, ale nakonec tam nejedem (ne z vlastní vůle). Obrečela jsem to, ale dostaneme se tam jindy, snad. Zatím si budu muset mluvit francouzsky jen sama doma.

Blíží se zkouškový a mám tolik práce, že doslova prostě nevím, co dělat první a tak pak jen sedím a nedělám nic už jen proto, že mám všeho nad hlavu. Tři zkoušky už jsem si zapsala před Vánocema v prosinci, abych aspoň něco měla z krku a pak další čtyři mě čekají v lednu. Plus nějaké eseje a úkoly. A pak třeba aspoň pár týdnů klídku a volna :) Nemůžu se dočkat.

Taky se šíleně blíží Vánoce a na ty se hrozně moc těším :) Už mám nakoupený všechny dárky, což ani já sama nedokážu pochopit, ale zvládla jsem to letos nějak úžasně rychle. Včera jsem ještě dokupovala poslední a je hotovo. Jsou tu vánoční trhy a je to kráásný. A spousta turbomoštů :D Stromeček na Svoboďáku je fakt hroznej, takže se mi tak nějak celkově víc líbí Zelňák. A všude stromečky a světýlka a vánoční písničky. Mám tu atmosféru prostě hrozně ráda.

No, dneska to bude jenom krátký, protože jak už jsem říkala, práce je moc a času málo :) Ale pokusím se zase co nejdřív napsat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama