SWEET ESCAPE.

20. prosince 2015 v 22:18 | Lenča |  MY THOUGHTS
Nezáleží na tom, kde jsem a s kým jsem, občas se prostě najde chvíle, kdy chci jinam, do svého vlastního světa. A když jsem teď doma, není na to ideálnější místo než to mé oblíbené, v mém pokoji u teplého topení, tentokrát ještě pod řetězem barevných světýlek.

Hrozně se těším na následující týden. Zítřek budu trávit s bráškou, budem hrát hry a půjdem ven a budu ho rozmazlovat tím, že mu koupím zákusek v naší oblíbené cukrárně. V úterý jedeme zase s Matym k babičce, je to už tradice, i když letos o den dřív než obvykle. Každý rok společně pečeme vánočky a pomáháme babi zdobit stromeček. No a pak ve středu se můj táta žení. Hrozně moc mu to přeju, zvlášť proto, že si vážně myslím, že konečně našel tu pravou :) Těším se, mám vybrané šaty a bude to určitě pěknej den. No a pak samozřejmě Štědrý den, na kterém se těším na úplně všechno. Jsem zvědavá, jestli se Matymu podaří odhalit ježíška, protože už několik měsíců plánuje, že tentokrát odejde jako poslední, aby se přesvědčil, že tam ty dárky nedává nikdo z nás ;) Pátek jako vždycky u druhé babičky a v sobotu mi sem přijede L a i když jsme se ještě dneska viděli a nebude to ani týden, už teď vím, že se mi bude stýskat...

Jinak zítra plánuju hned, co se probudím, začít vyhlížet pošťačku, jestli mi donese dopis s dárečkem od Vendy :) V pátek jsme si dárky dávaly s Nikčou a dostala jsem moc pěknej černej náramek a tričko, kde mi vyrobila nápis "DFTBA" :)) No a dneska s L, kterému jsem já dělala dárek, na jehož nápad jsem narazila kdesi na internetu a zdálo se mi to neskutečně úžasný. Původní myšlenka byla 365 papírků (tolik jich nemám ani zdaleka) a na každý napsat buď něco, co mám na tom druhém ráda nebo nějakou společnou pěknou vzpomínku nebo tak. Psala jsem to na různobarevné papíry a pak jsem ještě přidala nějaké bonbonky a dala to do zavařovačky, kterou jsem ještě trochu ozdobila. No a já jsem dostala krásnej červenej náramek, kterej jsem spolu vybírali :)

Těšila jsem se domů, protože jsem tady už dlouho nebyla a taky jsem se nemohla dočkat cukroví, na které jsem se vrhla hned, co jsem přišla domů od vlaku :D Chtěla jsem ještě balit dárky, ale možná to nechám na zítřek a už zalehnu, s nějakým seriálem (nebo že by knížkou?) a pomalu půjdu spát:)

Všem vám přeju překrásné Vánoce!

 


Komentáře

1 Pája Pája | 21. prosince 2015 v 18:41 | Reagovat

I tobě krásné Vánoce, a užij si tátovu svatbu. :)

2 Lenča Lenča | Web | 21. prosince 2015 v 19:32 | Reagovat

[1]: Děkuju:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama