TWENTY TWO.

7. ledna 2016 v 8:34 | Lenča |  DENÍČEK
Od roku 2010, kdy jsem si založila tenhle blog, už uběhla dost dlouhá doba. A tak - protože je mi dneska 22 - jsem se rozhodla blogově zmapovat posledních několik let mých narozenin. Je celkem vtipné si to takhle číst.

V roce 2012 mi bylo 18 a cítila jsem se zvláštně, protože osmnáctka je přece takový to velký, nebo ne? Pamatuju si, že jsem byla hlavně nadšená ze skutečnosti, že už budu moct volit. Taky jsem se těšila na autoškolu. A teď jsem už snad tři roky za volant nesedla. Ale to nevadí, až budu chtít, tak se k tomu zas vrátím. Sice se to budu muset všechno učit znovu, ale co.

O rok později jsem přímo v den narozenin nic nepsala, ale zmínila jsem se o nich v tomhle článku, který byl tak trochu o dospělosti. O tom, že se začínám cítit dospěle. A teď? V mnoha ohledech jsem dospělá, většinou se na mě každý dívá jako na dospělou, ale v mnoha jiných věcech jsem pořád dítě.

Když mi bylo 20, tak jsem se hlavně učila na maturitu. Vím, že začátkem toho roku jsem se necítila moc šťastně. Spousta stresu kvůli všemu tomu učení a hlavně už jsem si přála, aby bylo po maturitě a těšila se, až konečně půjdu na vysokou. Ale přes celý ten jeho náročný začátek byl rok 2014 tím nejlepším ze všech. A jako bonus k těm 20tinám - v tomhle článku jsem psala o tom, čeho bych se přála zbavit, když už nebudu teenager. Číslo 1 - hahahahahaha :D Fakt, na to nic jiného říct nejde. Přijde mi, že v tomhle bodě je to teď někdy snad i horší než to bylo v době puberty.

No a loni mi bylo 21. Byla jsem stejně jako jsem teď šťastná a zamilovaná. Víc? Míň? Myslím, že na tom až tak nezáleží. Někdy je hůř a jindy líp. Taky jsem měla uprostřed zkouškového stejně jako teď. Dneska mě čeká jedna, v úterý ještě poslední a pak ještě nějaké ty eseje a mám hotovo.

Asi bych taky měla napsat jak se dnes cítím, když je mi těch 22. Mohla bych napsat sto různých pocitů a myšlenek, které se mi honí hlavou, ale až se zase budu ohlížet na své staré narozeniny, nerada bych si je pamatovala pesimisticky. Takže, dvaadvacet je dobrý věk. Myslím, že si tu písničku dneska pustím ještě 20krát :D Vzbudila jsem se, pustila si vlog a teď si chvíli maluju omalovánky, které jsem si včera koupila. Zatím si na tomhle svém novém věku nemám na co stěžovat :)

Mějte se a smějte se (:

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama