UPSIDE DOWN.

10. ledna 2016 v 16:10 | Lenča |  MOVIES

Paralelní světy

Tak jo, tenhle film... byla jsem na něj hrozně zvědavá, protože podle svého popisu zněl dost zajímavě. A taky byl. A zároveň nelogický a divný a dost úžasný.

Možná jste o filmu slyšeli, ale pokud ne, pokusím se vám ho malinko přiblížit. Odehrává se to ve světě, kde vlastně existují světy dva, které od sebe jsou celkem blízko, ale zároveň nepřekonatelně daleko. Každý svět má vlastní gravitační pole a všechno a všichni jsou přitahováni silou toho světa, ze kterého pocházejí. Kontakt mezi lidmi těchto dvou světů je zakázaný. Ale co se stane, když se potká Eden, dívka z horního světa a Adam, chlapec ze světa dolního a zamilují se do sebe?

Hlavní role hrají Jim Sturgess a Kirsten Dunst, kterou možná znáte ze Spidermana. A taky tam hraje Timothy Spall aka představitel Červíčka z Harryho Pottera. Celý film mi přišel už od začátku hrozně otázky vyvolávající a po něm se mi vůbec nechtělo spát, protože jsem furt jen přemýšlela, jak je to a to možné. Chvilkama je to dost napínavý. Takže závěrem, není to sice úplně nejlogičtěji vymyšlený film, ale rozhodně stojí za podívání a mě osobně se moc líbil.SPOILERS

Moje největší otázky:
Když je na konci Eden v tom, kdy se spolu sakra ti dva stihli vyspat? A taky, jak?! Ok no, asi to není úplně nemožné, ale stejně :D
Co bude s těma dětma? Když jejich matka pochází z jednoho světa a otec ze druhýho, tak co oni? Budou lítat někde uprostřed mezi oběma světy nebo co?
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama