MAJÁLES A JARO.

9. května 2016 v 17:49 | Lenča |  DENÍČEK
Ahooj,

dávám si zrovna trochu přestávku mezi učením, a tak mě napadlo, že bych zase jednou mohla napsat na blog. Blíží se zkouškový a mohlo by toho tu tedy být už brzo víc a hlavně častěji.

V pátek se v Brně konal Majáles, na který jsem se hroozně těšila a byl super. Nejvíc se mi líbili Mandrage, mám je hrozně ráda, a taky jsem více či méně znala všechny písničky, co hráli (většinu spíš víc) a celou dobu si zpívala a bylo to dokonalý. Hlavní hvězdou tam byl letos Kryštof a ty jsem si taky hodně užila, protože mám hodně písniček od nich moc ráda a i když některé nové, co hráli, jsem třeba vůbec neznala, většinu jsem si taky zpívala a prostě super. Ještě předtím jsme si byli poslechnout na chvilku Voxela, pak Sto zvířat (i když od nich znám jen tři písničky :D) a Xindla X, od kterýho jsem toho znala snad i víc než jsem čekala. Celkově byl prostě Majáles super. A vyšlo úplně krásný počasí.


Většinu tohohle víkendu jsem prospala a prostě tak lenošila a skoro nic se nenaučila, ale nevadí, potřebovala jsem trochu odpočinek. Už strašně rychle končí tento semestr, vlastně jen tento týden a příští týden už pak několik testu a pak zkoušky a mooc esejí. Už abych to měla za sebou. Ale zvládám to. Nebojím se, že ne. A pak prázdniny:)

Zatím ahoj, L.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama