PRVNÍ MÁJ, LÁSKY ČAS.

1. května 2016 v 11:19 | Lenča |  MY THOUGHTS
Jsem ve vlaku na cestě do Brna a budu psát článek o tom, proč a jak jsem se vlastně zamilovala do L. Moc o ničem takovém teď nepíšu, protože to je dost osobní, ale i tak jsem se rozhodla teď tohle napsat. Jinak přeju krásný první máj :)

Pamatuju si to hrozně jasně. Šla jsem si k němu koupit hranolky a vždycky, když ho chci rozveselit, tak mu připomínám, že jsem si je šla koupit k tomu nejhezčímu zaměstnanci. Pochválil mi šaty a já mu nerozuměla nebo prostě nechápala, co řekl a tak jsem se nepřiměřeně nahlas zeptala "coo?" Zopakoval mi to a já hrozně mimo došla ke stolu. A pak mi podal ubrousek, na který napsal kontakt na sebe. Přidala jsem si ho do přátel a nechala to tak nějak být. Zrovna jsem začínala svoje studium na výšce, seznamovala se se spolužáky a všechno bylo hrozně nové a zajímavé na to řešit ještě nějakýho kluka :D

No a pak jsem mu jednoho dne napsala "ahoj" a začali jsme si psát. Myslela jsem si, že není normální (a taky, že není). Nedávno, když se mě ptal, co mám na něm ráda, jsem řekla, že asi to, že je víc nenormální než já a tak je v pohodě, když se chovám divně :D Za nějakou dobu po tom, co jsme si psali, se mě zeptal, jestli někam zajdem a já souhlasila, takže jsme šli na naše první rande. Už jen ten nápad jít do hvězdárny, což mi připadalo jako snad nejromantičtější místo na první rande, byl úžasnej. Donesl mi růži a choval se hrozně hezky.

Celý večer jsme seděli a chodili po Brně, povídali si, seznamovali se. Když přemýšlím, do čeho jsem se na něm vlastně zamilovala, muselo by to být určitě to, že se s ním nenudím. Je to tak trochu blázínek, ale asi i právě to mám na něm tak ráda. Snad nikdy se s ním nepřestanu smát. A vždycky můžu být sama sebou. A když mi není do zpěvu, on je tu pro mě a snaží se mě rozveselit. No a nakonec, je taky fakt hrozně pěknej.

 


Komentáře

1 Łucie. Łucie. | Web | 8. května 2016 v 11:44 | Reagovat

Krásný článek ♥

Já na prvního Máje hledala s kamarádkou a kamarádem po celém městě třešeň, kterou jsme úspěšně nenašli, tak jsme šli raději na pivo:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama