ČERVEN.

5. června 2016 v 10:57 | Lenča |  DENÍČEK
Ahojte:)

Samozřejmě se zase ulívám od psaní esejí a raději jdu psát na blog. Jednu mám hotovou, ale ještě mě čekají další dvě a měla bych zamakat. Zkoušky už mám od středy hotové, ale dokud mám ještě kus práce před sebou, tak se moc neraduju :D Taky se mi podařilo si vymyslet docela dobré téma na bakalářku a hlavně i takové, na kterém by mě mohlo bavit pracovat. Budu totiž psát o Alence v říši divů :)

Když už mluvím o Alence, minulý týden jsme byly s Nikčou v kině na pokračování filmu Tima Burtona, i když tenhle už od Tima Burtona nebyl, ale bylo tam stejné obsazení s Johnym a Helenou. Ani jedna jsme od toho filmu moc nečekaly, spíš jsme si myslely, že to nebude nic moc, ale celkem příjemně nás to překvapilo. Film se dost povedl, bylo to úžasně natočené, krásná podívaná a ti herci jsou úžasní, takže fakt doporučuju :)

Další věc, o které jsem chtěla něco málo napsat, jsou naše prázdniny v Anglii. S L tam odlétáme 19. června, asi do konce srpna s tím, že pak chceme ještě na pár dní na dovolenou do Španělska. Už máme koupené letenky, domluvené ubytování a tak všechno, takže jsem zvědavá a dost se těším:) Teď už jen dodělat těch několik věcí do školy a je hotovo.

Pokud máte ještě před sebou nějaké testy nebo zkoušky, tak vám všem držím palce a přeju hodně štěstí a nebojte, prázdniny budou už brzo!

Pa, Lenča
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama