PLÁNY NA PRÁZDNINY.

16. června 2016 v 18:11 | Lenča |  MY THOUGHTS
Ahojte,

tak už mám něco málo přes týden volno a konečně trochu čas si odpočinout. V dnešním článku bych vám chtěla napsat, co mám tedy na to letošní léto vlastně za plány.

Samozřejmě, jak už jsem psala, za pár dní (konkrétně v neděli) letím do Anglie, kde budu v podstatě na celé prázdniny. Budeme tam mít nějakou brigádu a snad si tedy dobře vyděláme. Protože budu pryč a nebudu moct chodit na moje všelijaké skupinové posilování tady v Brně, tak jsem odhodlaná cvičit doma. Stáhla jsem si nějaké aplikace do mobilu, tak uvidím, jestli mi některá z nich sedne a chci přes prázdniny cvičit. Jednu dobu jsem totiž cvičila hodně, ale donutí mě do toho hlavně ty skupinové lekce a doma už to je těžší, tak se chci pokusit.

Na co jsem se nejvíc těšila během vší té práce v celém semestru i při zkouškové je čas na čtení. Jako první knihu jsem přečetla Harry, A History, o které jsem psala v minulém článku. Dál chci číst třeba Persuasion (česky Anna Elliotová) od Jane Austenové, nebo taky Good Omens od Gaimana a Pratchetta :) A samozřejmě, až vyjde Harry Potter and the Cursed Child, tak okamžitě budu číst to :D

Kromě toho svého vlastního čtení taky plánuju začít číst věci na bakalářku, kterou jak jsem asi už psala, budu psát o Alence v říši divů. Znovu si tedy přečtu Alenku, kouknu se znovu i poprvé na ty filmy, se kterými chci knihu srovnávat a taky už začnu s nějakou sekundární literaturou, ať pak nemusím nic dělat narychlo.

No a už tento týden jsem začala provičovat francouzštinu. Na to, že jsem se ji učila relativně dlouho, ji totiž vůbec zas tak dobře neumím a celkem mě to mrzí, protože ten jazyk miluju a chci ho umět co nejlíp. Tak snad se mi povede přes prázdniny nějak tak zapracovat na tomhle:) A samozřejmě budu taky odpočívat, ale já prostě potřebuju něco dělat a něco se učit i přes léto, jinak mi zakrní mozek :D A ani nemám ráda prostě nic nedělat.

To bude k mému létu vše, mějte se zatím krásně, příště už to bude asi článek z Anglie (:

 


Komentáře

1 Łucie. Łucie. | Web | 17. června 2016 v 22:06 | Reagovat

Co bych za to dala jet do Anglie..

Já zatím žádné plány nemám :D Asi pojedu do lázní, jinak fakt nevím, co budu dělat..

2 Lenka Lenka | 3. července 2016 v 20:39 | Reagovat

[1]: Určitě se tam taky dostaneš někdy:) I lázně můžou být fajn, hezké prázdniny :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama