Červenec 2016

ZAČALO LÉTO.

19. července 2016 v 12:26 | Lenča |  ANGLIE
Ahojky,

dneska vám sem dám nějaké fotky toho, jak si v posledních dnech užívám Anglii. Už pár dní je tu krásné počasí, konečně teplo, svítí sluníčko a tak. Skoro jako bychom ani nebyli v Anglii :D

S prací to teď moc ideální není, spíš tedy vůbec, protože v podstatě nic nemám. Už nevolají ani z neideální pekárny, takže spíš jen čekám než se někdo ozve z některého z míst, kam jsem se přihlásila. Minulý týden jsem byla na pohovoru v Primarku, kde bych sice pracovala jen víkendy, ale lepší než nic a navíc by mě ta práce asi i dost bavila. Takže doufám, že se třeba ozvou odtamtud, ale zatím čekám a čekám.

Takže teď místo práce hlavně chodíme na procházky, když je na to tak ideální počasí. V neděli jsme byli na výletě v Heaton Parku, což je asi největší park tady v Manchesteru a není zas tak daleko od místa, kde bydlíme. Bylo tam krásně, je tam dokonce i taková malá farma se zvířaty, jezero, takový pěkný altánek a prostě všechno možné. Obrázky pod články jsou všechny (až na ten s růží, který je z Queens Parku) právě odtamtud.

A teď už ty slíbené fotky:)


PO DVOU TÝDNECH V ANGLII.

3. července 2016 v 20:50 | Lenča |  ANGLIE
Tak jo, už i vám všem začaly prázdniny a taky začal nový měsíc a je čas na nový článek :)

I když ten začátek vůbec ideální nebyl, tak si myslím, že prázdniny v Anglii nakonec budou fajn. A i když jsem kvůli tomu měla minulý týden dost špatné chvíle, tak si s trochou štěstí snad i splníme to, proč jsme sem přijeli - něco si tu vyděláme.

Od zítřka mi začíná týdenní školení v nové práci, ke které jsem byla minulý týden na pohovorech a vzali mě. Ještě pořádně nevím, jak to bude probíhat ani jestli mi to půjde, ale jsem teď dokonale namotivovaná a odhodlaná do toho dát všechno. A když to půjde dobře, tak problém, jestli si vydělám dost peněz, bude zázračně vyřešen :D

Těším se taky, až pak v září budeme ve Španělsku, určitě to bude super. Tady (i když dneska vyjímečně neprší) je neustále zima a i když mi ty brněnská vedra nijak nechybí, těším se, až se budu válet a opalovat v teplíčku u moře. Těším se ale taky, až začne škola. Mám školu ráda. Tento rok bude těžký, budu psát bakalářku, připravovat se na státnice a pak taky na příjmačky k magisterskému studiu. Ale věřím si. V tomhle si teď věřím na sto procent :)

Užívejte prázdniny! :)