JUST WRITE.

24. října 2016 v 18:05 | Lenča |  MY THOUGHTS
Jak se máte? Pořád se někoho ptám jak se má, je to moje nejčastější otázka. Ale mě to doopravdy zajímá, jak se kdo má, jinak bych se na to neptala.

Abych vám řekla, jak se mám já, tak mám se dobře. Ne skvěle, ne blbě, ale prostě dobře. Mám pořád co dělat. Dneska jsem konečně udělala nějakou opravdovou práci na bakalářku, takže jsem šťastná, že konečně. A i přestože mám dost práce do školy a aktivně si nehledám nová doučování, abych všechno stíhala, tak ke mně teď ta doučování nějak přicházejí, aniž bych je vyhledávala. A samozřejmě si je beru, protože ty peníze se mi hodí. Ale říkám si, třeba takhle strávím ten čas, který bych jinak strávila prokrastinací, doučováním, což to je jen dobře. Někdy mi přijde, že čím míň mám času, tím víc efektivně ho využívám a tím víc toho udělám, což je trochu paradox, ale už je to tak :D

Na víkend jsem byla doma, ale byl takovej hrozně krátkej, že ani nevím, co jsem tam vlastně dělala. Učila se s bráchou, který trochu bojuje s angličtinou, protože mu to prostě nejde do hlavy. Byli jsme za babičkou, která je v nemocnici. Dost jsem se lekla, když jsem se dozvěděla, že ji tam odvezli, ale bude to dobrý:) Jinak ve volných chvílích jsem začala znovu číst Eleanor & Park zase po nějaké době a pořád je to stejně úžasná kniha, jak si ji pamatuju. A taky jsme byli za druhou babičkou, kde byli bratránci a sestřenka a jejich zvířátka (potkan, osmák a ježek :D), takže o zábavu postaráno. No a víkend byl hned pryč.

A nakonec si poslechněte tuhle překrásnou písničku. Linkin Park budou vždycky ti nejlepší :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama