Prosinec 2016

VÁNOČNÍ PHOTO DIARY

27. prosince 2016 v 15:15 | Lenča |  FOTKY
A máme po Vánocích :) Nějak to uteklo a už jsou v podstatě pryč. Jsem hrozně přejezená, už nechci žádné cukroví ani vidět. A dneska se s vámi podělím o nějaké fotky z uplynulých dní.


ZKOUŠKY, VÁNOCE A SNÍH.

19. prosince 2016 v 16:41 | Lenča |  DENÍČEK
Tak jo. Úplně jsem nezvládla ten řetězec prosincových článků, pro který jsem se rozhodla, ale prosinec byl celkem šílený. Učení na zkoušky, vypracovávání různých prací, na blog už mi bohužel nezbyl čas. Ale už mám dvě zkoušky hotové a teď budu mít snad trochu víc času vrhnout se na psaní bakalářky. Nevím sice, jestli mi vyjde cíl napsat do Vánoc první kapitolu, ale uvidíme, třeba aspoň částečně.

Včera tu celé odpoledne sněžilo a ještě pořád to aspoň u nás celkem drží, takže je všude sníh a je to prostě krása. Taková ta pravá vánoční atmosféra. Na víkend jsem měla tady v Brně maminku a brášku, což bylo super. V sobotu jsme chodili po trhách a večer byli bruslit, což mi ze začátku moc nešlo, protože jsem na tom přecejenom dost dlouho nestálo, ale nakonec jsem se rozjezdila a bylo to super. No a včera jsme šli do Vida Parku, kde jsem byla už podruhé a určitě doporučuju, zábava na půl dne minimálně :) A pak ještě trochu po obchodech.

Tento týden už máme zavřenou školu, takže další zkoušky mám až po Vánocích a pozítří už jedu domů:) Ani se mi nechce věřit, jak brzo už bude Štědrý den. Ale určitě to bude letos super, těším se :)

Kdybych do té doby už nenapsala (možná sem dám jen nějaký photo diary nebo tak), tak si užijte Vánoce a hlavně ať je strávíte v klidu, jak to má být:)

19 CHVIL, NA KTERÉ SE TĚŠÍM

6. prosince 2016 v 11:30 | Lenča |  BLOGOVÁNOCE
1. Nejvíc aktuálně - až dodělám bakalářku. A pak taky samozřejmě až ji obhájím a udělám státnice. To je momentálně takový největší bod, zvlášť když vím, jak rychle to uteče.

2. Koncert Linkin Park. Už v červnu budou v Praze, nemůžu se dočkat.

3. Partička, na kterou jdeme na Valentýna. To bude super.

4. Jaro. Až zase konečně bude teplo, protože teď je mi pořád zima a moc mě to nebaví.

5. Letní prázdniny. Chci jet do Francie, ale ještě času dost, takže se to možná změní. Ale do Francie tak jako tak chci. A jinak bych ještě ráda někam po ČR, třeba na Šumavu, už jen proto, že jsem tam nikdy nebyla.

20 VĚCÍ, CO SE LETOS STALO

5. prosince 2016 v 15:32 | Lenča |  BLOGOVÁNOCE
1. Rozhodla jsem se, o čem budu psát bakalářku.

2. Poprvé jsem navštívila Španělsko a to rovnou to snad nejkrásnější město.

3. Viděla jsem se s Vendy a dali jsme si spolu jagera na oslavu jejích osmnáctin.

4. Strávila jsem prázdniny v Manchesteru.

5. Vyšlo Harry Potter and the Cursed Child, přečetla jsem to za den a nebyla až tak zklamaná.

6. Byla jsem nadšená z Fantastických zvířat a Gilmorových děvčat.

7. Domů se nám k našim dvěma kočkám tak nějak nastěhovaly další dvě a narozdíl od těch původních, kteří jsou šťastní na zahradě, chtějí tihle dva být pořád doma. Ale jsou to zlatíčka.


21 MÍST, KTERÁ JSEM NAVŠTÍVILA.

4. prosince 2016 v 22:23 | Lenča |  BLOGOVÁNOCE
Dneska to bude takové vzpomínací. A to na všelijaká místa, která jsem v minulosti navšítivila.

22 JÍDEL A PITÍ, KTERÉ MÁM NEJRADŠI

3. prosince 2016 v 9:46 | Lenča |  BLOGOVÁNOCE
Protože já jídlo miluju a není to něco, o čem bych tady na blogu nějak psala. A jídlo má asi každý rád, tak snad vás ten článek bude trochu zajímat. Ale varování: pokud ten článek nenajezení, možná dostanete hlad :D

23 FILMŮ, KTERÉ MILUJU

2. prosince 2016 v 21:19 | Lenča |  BLOGOVÁNOCE
Některé jsou to filmy z dětsví, jiné novější, ale všechny patří mezi moje oblíbené. Samozřejmě to není kompletní seznam, ale řekla bych, že je docela reprezentativní v tom, jaké filmy mám ráda :)

24 VĚCÍ, CO JSEM KDY DOSTALA.

1. prosince 2016 v 15:00 | Lenča |  BLOGOVÁNOCE
První den prosince a první článek něčeho, co jsem nakonec nazvala jako "blogovánoce" :)

Není to seřazené ani podle času ani podle toho, co se mi líbilo víc, spíš jen tak, jak jsem si na jednotlivé věci povzpomínala.