AERODROME FESTIVAL - SIMPLE PLAN & LINKIN PARK

14. června 2017 v 14:12 | Lenča |  DENÍČEK
V neděli jsme byli na koncertě, na který jsem se těšila od chvíle, kdy jsem se dozvěděla, že po skoro deseti letech přijedou Linkin Park konečně do České republiky. Linkiny poslouchám už minimálně těch deset let, možná i déle a je to moje nejoblíbenější skupina. A když jsem se pak dozvěděla, že na Aerodromu (což je festival, jehož hlavní hvězdou letos LP byli) budou taky Simple Plan, moje nadšení a těšení na 11. červen se ještě značně zvýšilo, protože i když jsem Simple Plan poslouchala spíše dřív a teď už tak moc ne, oni jsou taková moje srdcovka.

Nebudu přehánět, když řeknu, že ten koncert byl ještě mnohem lepší než jsem si dokázala představit a byl to bezpochyby ten nejlepší koncert, na kterém jsem kdy byla.

Když na pódium přišli Simple Plan a začala první písnička, úplně jsem se rozplynula. Jak říkám, těšila jsem se na ně, ale nečekala jsem, že budu až tak našená. Jejich vystoupení mě dostalo. Já jsem vždycky měla u jejich textů pocit, že spousta z nich jako by mi mluvilo z duše. A když jsem to slyšela naživo, byl to pro mě hodně silný zážitek. Hráli hlavně staré písničky, jen jednu z nového alba, za což jsem byla ráda, protože jsem znala všechno, co hráli. Nejnadšenější jsem byla, když začala moje nejoblíbenější I'm Just a Kid. A pak taky závěrečná Perfect.

A pak po dlouhém čekání došlo na Linkin Park. Mám pocit, že ať napíšu cokoliv, nemůže to vystihnout, jak úžasný to byl zážitek. Dokonalost. Spousta lidí si stěžuje na jejich nové album a byla jsem hodně příjemně překvapená, že dost lidí znalo a zpívalo si i ty nové tolik kritizované písničky, včetně mě :D Osobně se mi většina nového alba líbí, je to sice něco jiného, ale líbí se mi to i tak :) Každopádně, Linkini dokázali na koncertě krásně zkombinovat nové a staré kousky, hráli většinu písniček, které od nich mám nejradši a samozřejmě i tu mou nejmilovanější, In the End. Všichni byli perfektní a Chester je prostě neskutečný, je na něm opravdu vidět, jak to prožívá a že tou hudbou žije. Vážně skvělé vystoupení a až zase (bez ohledu na to, za jak dlouho to bude) přijedou do ČR, vím stoprocentně, že půjdu znova :)

Na závěr záznam jedné z nových písniček, One More Light, a ukázka krásné atmosféry:)
 


Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 14. června 2017 v 14:58 | Reagovat

Je moc dobře že sis koncert užila!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama