LETNÍ KNIŽNÍ PLÁNY 2017

8. července 2017 v 10:39 | Lenča |  BOOKS
Během toho posledního půlroku, psaní bakalářky, učení na státnice, pak příjmačky, jsem se nejvíc těšila na to, až budu mít volno, a až budu mít čas číst. Číst cokoliv chci, jednu knížku podruhé. A mám jich dlouhatánský seznam :)

Četla jsem Marley a já, protože ten film zbožňuju a už hodně dlouho jsem si chtěla přečíst i tu knížku. A je dokonalá, ještě lepší než film, hrozně moc se mi líbila. Z podobného soudku budu číst taky Psí cestu, což je pokračování Psího poslání a další kniha uspokojující moje pejskařské touhy.

Taky mám z knihovny půjčené Good Wives, což je pokračování známějších Little Women, oboje jsou od Louisa May Alcott a je to hodně čtivé. Už jen proto, že jsem vždycky toužila po sestře, a tahle kniha je o čtyřech sestrách.Taky mám už nějakou dobu koupenou a vlastně i rozečtenou knihu Obr dobr, kterou jsem si koupila na doporučení jedné slečny z Dobrovského, která mě slyšela mluvit o tom filmu a tom, že se na něj chci podívat. A tak jsem si řekla, že to první přečtu.

Nemůžu se dočkat až mi dojde Wilde Like Me od Louise Pentland :) Předobjednala jsem si ji na book depository už dávno, ale kvůli nějaké chybě mi ji nemohli poslat, takže jsem si ji nakonec objednala odjinud a doufám, že se brzo dočkám.

A je jich další moc a moc. Nová kniha Osm od Radky Třeštíkové, Do vody od Pauly Hawkins. A to jsou jen ty, na které jsem si právě teď vzpomněla :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama