TO BUDE DOBRÝ, STAČÍ VĚŘIT.

5. září 2018 v 19:57 | Lenča |  TÉMATA TÝDNE
Téma týdne "To bude dobrý"

Nejhorší na tom je, že já téhle větě vlastně věřím. Většinou. No a pak přijdou chvíle, kdy se něco maličkýho zvrtne a nevěřím už vůbec ničemu. Ale snažím se s tím bojovat.

Prázdniny byly krásný. Krátký, ale užila jsem si je. Jsou vůbec někdy prázdniny dostatečně dlouhý? Abych nekecala, jako vysokoškolačka mám ještě polovinu září volnou, ale stejně. Jakmile začalo září, začalo to všechno vypadat tak nějak víc podzimně. Tvrdohlavě pořád chodím na zmrzlinu a běhám venku v šatech, ale už je vidět, že brzo bude úplnej podzim. Ale co, mám podzim ráda :) Jen mi přijde, že je léto nějak moc rychle pryč.

Čeká mě podzimní semestr na mé škole a pak jarní semestr v Antverpách. Tak moc se na to těším a tak moc se toho bojím. Ale vždycky si nakonec řeknu "to bude dobrý". Občas tomu věřím víc, někdy míň. Vím, že to bude stát za to - už proto, že jsem ještě nikdy od nikoho neslyšela, že by Erasmu litoval. Ale je to trochu děsivý. Sama v cizím městě, tisíc kilometrů od mamky, od bráchy, od miláčka i od kamarádů. Sem tam si říkám, proč jsem si to musela komplikovat a jestli by nebylo jednodušší si pěkně rok dostudovat tady a tak dále. Ano, bylo, ale život by asi neměl být o tom dělat jen to, co je jednodušší.


Trochu se bojím diplomky, protože když jsem psala bakalářku, měla jsem z toho hrozný stres a bylo to hodně náročné. Ale nakonec jsem to zvládla, a tak zvládnu i tu další, dvakrát tak dlouhou práci. "Bude to dobrý." Mám skvělou vedoucí a téma, která mě zajímá asi víc než to předchozí. A víc času (alespoň zatím :D).

Jakožto úzkostlivý člověk si dělám starosti až moc často, ale přes svou strarostlivost jsem taky optimista, a tak si u většiny těch věcí říkám právě onu větu "to bude dobrý" a věřím tomu :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama